Publications Office of the EU
Portugalija-Lisabona: Laivai ir valtys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Lisabona: Laivai ir valtys

  • Paskelbta
    05/02/2020
  • Galutinis terminas
    27/07/2020
  • Skirta
    28/01/2021
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Transtejo - Transportes Tejo, S. A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34512000 Laivai ir panašios vandens transporto priemonės žmonėms arba kroviniams vežti
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
57,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
52,440,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
006/2020 - DJC/TT
Aprašymas

Concurso Público Internacional para aquisição de dez navios elétricos para a Transtejo, S. A.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Transtejo - Transportes Tejo, S. A.
Nacionalinis registracijos numeris: 500723770
Pašto adresas: Terminal Fluvial do Cais do Sodré, rua da Cintura do Porto de Lisboa
Vietovė: Lisboa
NUTS kodas: PT170
Pašto kodas: 1249-249
Šalis: PRT
Pagrindinis adresas: www.ttsl.pt
Elektroniniu būdu naudojant:
http://pt.vortal.biz
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
57,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
52,440,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Astilleros Gondan, S. A.
Pašto adresas: Puerto de Figueras, s/n
Vietovė: Castropol
Pašto kodas: 33794
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.