Publications Office of the EU
„Energijos kaupimo įrenginiai su esamų fotovoltinių įrenginių integravimo į energijos kaupimo ir energijos valdymo sistemas šiuose įrenginiuose sistema“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

„Energijos kaupimo įrenginiai su esamų fotovoltinių įrenginių integravimo į energijos kaupimo ir energijos valdymo sistemas šiuose įrenginiuose sistema“

  • Paskelbta
    04/07/2025
  • Galutinis terminas
    14/07/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/07/2025
  • Skirta
    06/10/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gmina Książ Wielki
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL214 Krakowski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71323100 Elektros energijos sistemų projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
871,294.56 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
IN.271.4.2025
Aprašymas

1. Sutarties dalykas – energijos kaupimo įrenginių įrengimas kartu su esamų fotovoltinių įrenginių integravimo į energijos kaupimo įrenginius sistema ir energijos valdymo sistema šiuose įrenginiuose, siekiant patenkinti gyvų paramos gavėjų – Książ Wielki savivaldybės gyventojų – poreikius, užtikrinant elektros energijos suvartojimo mažinimą. 2. Išsamus sutarties dalyko aprašymas, visų pirma sutarties dalyko vykdymo apimtis, įskaitant energijos kaupimo įrenginių techninius ir naudingumo parametrus, esamų fotovoltinių įrenginių integravimo į naujai sumontuotą fotovoltinę saugyklą sistemą ir kabelius, pateiktas LPZ 1 priede „Sutarties dalyko aprašymas“. 3. Sutarties dalyko vykdymo būdas nustatytas LPZ 2 priede „Sutarties nuostatų projektas“. 4. Sutarties dalykas bendrai finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, skirtomis perkančiajai organizacijai pagal projektą „Energijos kaupimo įrenginys“, projekto numeris: FEMP.02.07-IZ.00-0184/24 (toliau – Projektas), įgyvendinamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis, veiksmas: Parama atsinaujinančiųjų energijos išteklių plėtrai – dotacija, prioritetas: Europos aplinkos fondai, programa: 2021–2027 m. Mažosios Lenkijos Europos fondai. 5. Darbdavys pareiškia, kad jei sutarties objekto aprašyme yra nuoroda į standartus, techninius įvertinimus, technines specifikacijas ir (arba) techninių etalonų sistemas, darbdavys leidžia taikyti sprendimus, lygiaverčius aprašytiesiems.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://gminaksiazwielki.ezamawiajacy.pl
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://gminaksiazwielki.ezamawiajacy.pl
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/07/2025 12:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Skrócenie terminu na usunięcie awarii
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
871,294.56 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: FlexiPower Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Pašto adresas:
Vietovė: Pabianice
Pašto kodas: 95-200
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.