Publications Office of the EU
Prancūzija-Illzach: Augalinės žaliavos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Illzach: Augalinės žaliavos

  • Paskelbta
    19/10/2022
  • Skirta
    14/12/2022
  • Galutinis terminas
    14/11/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/11/2023
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
ville d'illzach
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR France
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR France
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
03115000 Augalinės žaliavos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
349,091.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
V22F009
Aprašymas

la consultation concerne la fourniture de terre, terreau, sable, mulch, paillages végétal et minéral, engrais, produits phytosanitaires et de biocontrôle, dalles et pavés pour le service d'espaces verts de la ville. La procédure est l'appel d'offres ouvert. Il s'agit d'un accord-cadre multi attributaire avec un maximum de trois titulaires par lot, divisé en 4 lots avec des montants maxi annuels en euros (T.T.C.). Le marché débute le 1er janvier 2023 pour un an, reconductible tacitement trois fois

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-securises.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/11/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.