Publications Office of the EU
D-Diuseldorfas: Interneto ir intraneto programinės įrangos paketai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Diuseldorfas: Interneto ir intraneto programinės įrangos paketai

  • Paskelbta
    25/05/2011
  • Galutinis terminas
    01/07/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/07/2011
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48220000 Interneto ir intraneto programinės įrangos paketai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
500,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
10-600941
Aprašymas

Das Landesverwaltungsnetz (LVN) bildet zusammen mit den daran angeschlossenen lokalen Netzen und Sondernetzen die Kommunikationsinfrastruktur der Landesverwaltung NRW. Das Landesverwaltungsnetz verbindet die lokalen Netze und ermöglicht damit die Kommunikation zwischen den Behörden und Einrichtungen des Landes und mit Stellen außerhalb der Landesverwaltung. Betreiber des Landesverwaltungsnetzes ist IT.NRW. Das LVN ist ein "geschlossenes Netz" (Intranet), an das grundsätzlich nur Behörden oder Einrichtungen der Landesverwaltung einen Anschluss erhalten.
Es werden zur Verschlüsselung und Signatur von elektronischen Nachrichten (E-Mail) Zertifikate von einem externen Anbieter verwendet. Zur Erzeugung dieser Zertifikate wird über eine Registrierungsstelle (RA), die sich bei IT.NRW befindet, auf eine virtuelle CA des externen Anbieters zugegriffen. Es handelt sich dabei um fortgeschrittene Zertifikate.
Zur Vereinfachung des Umgangs mit den Zertifikaten für den Anwender muss ein Outlook-Plugin eingesetzt werden. Da es sich um eine große Anzahl (etwa 3 500 Anwender) handelt, die dieses Plugin verwenden werden, muss gewährleistet sein, dass ein kompetenter Support zur Verfügung steht.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/07/2011 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
500,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.