Publications Office of the EU
Lenkija-Piotrków Trybunalski: Elektra, šildymas, saulės ir branduolinė energija - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Piotrków Trybunalski: Elektra, šildymas, saulės ir branduolinė energija

  • Paskelbta
    05/09/2023
  • Galutinis terminas
    06/10/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/10/2023
  • Skirta
    30/11/2023
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Powiat Piotrkowski
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09300000 Elektra, šildymas, saulės ir branduolinė energija
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
18,478,578.35 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
24,400,593.63 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
IM.272.44.2023.AZ
Aprašymas

1.Przedmiotem zamówienia jest: zakup energii elektrycznej dla: Powiatu Piotrkowskiego i jego jednostek
organizacyjnych, Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i jego jednostek organizacyjnych, Gmin Powiatu:
Aleksandrów, Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów,
Wola Krzysztoporska oraz wszystkich jednostek organizacyjnych wchodzących w skład ww. gmin
na podstawie umowy o wspólnym przeprowadzeniu przetargu. Łącznie do 1784 punktów poboru energii na
jednakowych warunkach cenowych za 1 MWh dla wszystkich taryf.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi tabela ze wskazaniem punktów poboru energii elektrycznej
oraz ich przewidywane zapotrzebowanie na energię w roku 2024 – Załącznik nr 13 do SWZ – Szczegółowy
Opis Przedmiotu Zamówienia.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Powiat Piotrkowski
Nacionalinis registracijos numeris: 590648416
Pašto adresas: ul. Dąbrowskiego 7
Vietovė: Piotrków Trybunalski
NUTS kodas: PL713
Pašto kodas: 97-300
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Alicja Zys
Pagrindinis adresas: https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/10/2023 09:10
Pirkėjai
Gmina Sulejów
Gmina Grabica
Gmina Wola Krzysztoporska
Gmina Aleksandrów
Miasto Piotrków Trybunaslki
Gmina Gorzkowice
Gmina Rozprza
Gmina Moszczenica
Gmina Czarnocin
Gmina Łęki Szlacheckie
Gmina Ręczno
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
18,478,578.35 PLN
Galutinė sutarties vertė
24,400,593.63 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: PGE Obrót Spółka Akcyjna
Pašto adresas: ul. 8 Marca 6
Vietovė: Rzeszów
Pašto kodas: 35-959
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.