Publications Office of the EU
Contrato de suministro de material de fontanería para el Ayuntamiento de Navalcarnero (Madrid). - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Contrato de suministro de material de fontanería para el Ayuntamiento de Navalcarnero (Madrid).

  • Paskelbta
    17/09/2024
  • Galutinis terminas
    16/10/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/10/2024
  • Skirta
    10/02/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Navalcarnero
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44115200 Vandentiekio ir šildymo medžiagos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
240,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
059SUM24
Aprašymas

Es objeto del contrato el suministro de material de fontanería para el Ayuntamiento de Navalcarnero (Madrid), con las características técnicas establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/10/2024 09:15
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Oferta económica.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
240,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: SONEPAR SPAIN, S.A.U.
Pašto adresas:
Vietovė: Leganés/Madrid
Pašto kodas: 28914
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.