Publications Office of the EU
16274 – Hreinsun gatna og gönguleiða 2026–2027 m. Útboð II - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

16274 – Hreinsun gatna og gönguleiða 2026–2027 m. Útboð II

  • Skirta
    19/05/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Office of financial service and advisory
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: IS001 Höfuðborgarsvæði
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90610000 Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
91,137,830.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
16274
Aprašymas

Reikjaviko miesto Aplinkos ir planavimo departamento vardu Finansinių paslaugų ir konsultavimo tarnyba kviečia teikti pasiūlymus dėl gatvių ir pėsčiųjų takų valymo pagal šiuos konkurso dokumentus. Šis projektas apima gatvių ir šaligatvių bei automobilių stovėjimo vietų valymą ir plovimą palei gatves su šlavimo mašinomis, vandens sunkvežimiais ir kitomis mašinomis, kurios gali būti reikalingos šiam projektui. Tai atviras konkursas, kuriame bet kuri įmonė gali pateikti pasiūlymą.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: 100
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
91,137,830.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Hreinsitækni ehf.
Pašto adresas:
Vietovė: Reykjavík
Pašto kodas: 110
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.