Publications Office of the EU
Suomija-Jyväskylä: Smėlis ir molis - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suomija-Jyväskylä: Smėlis ir molis

  • Paskelbta
    25/08/2023
  • Galutinis terminas
    25/09/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/09/2023
  • Skirta
    28/11/2023
  • Šiandien
    08/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Jyväskylän kaupunki
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FI193 Keski-Suomi
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI193 Keski-Suomi
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
14200000 Smėlis ir molis
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
308,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
14
Pasiūlymo referencinis numeris
D/3285/02.08.00.00/2023
Aprašymas

Jyväskylän kaupunki pyytää tarjouksia hiekoitusmateriaalista paikalle toimittuna talvikaudelle 2023-2024. Hankittavat materiaalit ovat hiekoitussepeli 3-8 ja hiekoitushiekka.
Hankinta käsittää
- hiekoitussepelin toimituksen eri puolilla kaupunkia oleviin toimituspaikkoihin. Toimituspaikat ja arvioidut toimitusmäärät on esitetty liitteessä 2. Toimituspaikat on yhdistetty alueellisiksi kokonaisuuksiksi (tarjouspyynnön osat 1-11), joiden sisällä hinta on sama. Tarjouksen voi jättää useammasta alueellisesta kokonaisuudesta. Toimituspaikkojen sijainnit voivat muuttua alueen sisällä, myös toimituspaikkojen määrä alueella voi muuttua (uusia toimituspaikkoja tai toimituspaikkoja poistuu käytöstä)
- hiekoitushiekan toimituksen kolmeen toimituspaikkaan (tarjouspyynnön osat 12-14). Toimituspaikat ja arvioidut toimitusmäärät on esitetty liitteessä 2. Tarjouksen voi jättää useammasta kohteesta.
Hiekoitussepelin tulee täyttää liitteen 3 ja InfraRYL:n mukaiset laatuvaatimukset. Tuotteen tulee soveltua hiekoittamistarkoitukseen esim. raekokonsa, vedensitovuuden (jäätymisen estyminen) ja levitettävyyden osalta. Tilaaja voi varmistaa materiaalin sopivuuden hiekoitustarkoitukseen ennen varsinaisten toimituksien alkamista ja sopimuskauden aikana.
Hiekoitushiekan tulee täyttää liitteen 4 ja InfraRYL:n mukaiset laatuvaatimukset. Tuotteen tulee soveltua hiekoittamistarkoitukseen esim. raekokonsa, vedensitovuuden (jäätymisen estyminen) ja levitettävyyden osalta. Tilaaja voi varmistaa materiaalin sopivuuden hiekoitustarkoitukseen ennen varsinaisten toimituksien alkamista ja sopimuskauden aikana.
Tarjouksen voi jättää sekä osista 1-11 että osista 12-14.
Hinta ilmoitetaan €/tn (alv 0%) paikalle toimitettuna.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tarjouspalvelu.fi/jyvaskyla?id=469089&tpk=02bc9962-f6d3-4334-9d8d-6591d658ef11
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/09/2023 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.