Publications Office of the EU
Vengrija-Budapeštas: Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vengrija-Budapeštas: Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos

  • Paskelbta
    09/06/2021
  • Galutinis terminas
    12/07/2021
  • Atšaukta
    17/08/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
FTSZV Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: HU1 Közép-Magyarország
Pirkėjo vieta
NUTS code: HU Magyarország
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
EKR000467342021
Aprašymas

Vállalkozási keretszerződés, melynek tárgya a Fővárosi Vízművek Zrt. által üzemeltetett BKSZTT szennyvíztisztító telephelyen keletkező települési szennyvíz tisztításából származó iszap (HAK 190805) ártalmatlanításra, vagy továbbhasznosításra történő elszállítása.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: FTSZV Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Nacionalinis registracijos numeris: 12120497241
Pašto adresas: Váci út 182.
Vietovė: Budapest
NUTS kodas: HU
Pašto kodas: 1138
Šalis: HUN
Asmuo ryšiams: Albitzné Kerékgyártó Rita
Pagrindinis adresas: http://www.ftszv.hu
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000467342021/reszletek
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/07/2021 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.