Publications Office of the EU
COLLECTE, AFFRANCHISSEMENT, DISTRIBUTION DES PLIS MEDICAUX ET DES PLIS A DESTINATION DES ORGANISMES PAYEURS ET PRESTATION DE VAGUEMESTRE ASSOCIEE - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

COLLECTE, AFFRANCHISSEMENT, DISTRIBUTION DES PLIS MEDICAUX ET DES PLIS A DESTINATION DES ORGANISMES PAYEURS ET PRESTATION DE VAGUEMESTRE ASSOCIEE

  • Paskelbta
    08/07/2026
  • Galutinis terminas
    10/08/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
GROUPE HOSPITALIER SAINTES - SAINT-JEAN D'ANGELY, Ets support GHT Charente-Maritime Sud
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
64121100 Pašto pristatymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
360,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
PA000371
Aprašymas

COLLECTE, AFFRANCHISSEMENT, DISTRIBUTION DES PLIS MEDICAUX ET DES PLIS A DESTINATION DES ORGANISMES PAYEURS ET PRESTATION DE VAGUEMESTRE ASSOCIEE

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-publics.gouv.fr
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prix sur la base du montant général en euros TTC complété dans le bordereau des prix unitaires (BPU)
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 55
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Valeur technique sur la base du questionnaire technique complété : - aptitude du candidat à réaliser la prestation au regard des moyens mis en oeuvre (30%) - pertinence des données statistiques remises à l'établissement acheteur à l'appui de la facturation permettant l'analyse des consommations par plis (10%)
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Performance en matière de protection de l'environnement en lien avec l'objet du marché sur la base du questionnaire technique
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 4
Apskaičiuotoji vertė
360,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.