Publications Office of the EU
Estija-Talinas: Funkcinio pobūdžio palaikymas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Estija-Talinas: Funkcinio pobūdžio palaikymas

  • Paskelbta
    17/03/2023
  • Galutinis terminas
    25/04/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/04/2023
  • Skirta
    09/06/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EE Eesti
Pirkėjo vieta
NUTS code: EE Eesti
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33180000 Funkcinio pobūdžio palaikymas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
150,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
200,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
248105
Aprašymas

Vastavalt RHAD lisa 2 toodule.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Nacionalinis registracijos numeris: 90006590
Pašto adresas: Tervise tn 28
Vietovė: Tallinn
NUTS kodas: EE
Pašto kodas: 13419
Šalis: EST
Asmuo ryšiams: EGON MÜÜR
Pagrindinis adresas: http://www.lastehaigla.ee
Elektroniniu būdu naudojant:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/4334908/tenders
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/04/2023 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
150,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
200,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: aktsiaselts SEMETRON
Pašto adresas:
Vietovė: Tallinn
Pašto kodas: 10138
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.