Publications Office of the EU
Orlaivių ir jų priedų sukamųjų elektros generatorių bandymų stendų eksploatacinė priežiūra Bretanės, Klermono-Ferano, Cuerso-Pierrefeu aeronautikos pramonės dirbtuvėms ir Montobano 9-ajam aeromobilių paramos pulkui (RSAM). - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Orlaivių ir jų priedų sukamųjų elektros generatorių bandymų stendų eksploatacinė priežiūra Bretanės, Klermono-Ferano, Cuerso-Pierrefeu aeronautikos pramonės dirbtuvėms ir Montobano 9-ajam aeromobilių paramos pulkui (RSAM).

  • Skirta
    07/06/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
MINARM/AIR/SIAé (Ministère des Armées)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50210000 Remonto, priežiūros ir kitos paslaugos, susijusios su orlaiviais ir kitais įrenginiais
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,200,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
22299MPF0P0L
Aprašymas

Šis pagrindų susitarimas susijęs su besisukančių elektros generatorių bandymų stendų ir priedų, skirtų Bretanės (AIA BR – Lann-Bihoué vietovė), Klermono-Ferano (AIA CF) Kuerso-Pierrefeu (AIA CP) ir Montaubano 9-ojo paramos orlaiviams pulko (RSAM) pramoninėms dirbtuvėms, eksploatacine priežiūra. Šie suolai naudojami generatorių charakteristikoms patvirtinti po dirbtuvėse atliktų techninės priežiūros darbų. Parką sudaro 11 kritinių ir nekritinių suolų. Šios paslaugos apima: - techninė priežiūra: profilaktinė priežiūra, fiksuoto dydžio gydomoji priežiūra, metrologijos ir perkalibravimo operacijos ir CVPO, atliekamos suoluose, - nevienodo dydžio gydomoji priežiūra, - pasikartojančios paslaugos kainų lentelėje (pašalinimas, miegas, rekomendavimas, reforma) - išskirtinės paslaugos (atitiktis, modifikavimas)

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: Critère Prix et Valeur technique
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,200,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: TRESCAL
Pašto adresas:
Vietovė: RUNGIS CEDEX
Pašto kodas: 94523
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.