Publications Office of the EU
Fourniture de denrées alimentaires-. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de denrées alimentaires-.

  • Paskelbta
    06/07/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
  • Galutinis terminas
    11/09/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/09/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Commune de Saint-André-les-Vergers
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF22 Aube
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
15800000 Įvairūs maisto produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
680,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
9
Pasiūlymo referencinis numeris
2026-05
Aprašymas

La présente consultation a pour objet la conclusion d’accords-cadres relatifs à la fourniture de denrées alimentaires destinées à la cuisine centrale de la commune de Saint-André-les-Vergers, ainsi qu’aux besoins des structures de restauration collective qu’elle dessert. La commune assure un service de restauration en régie directe, reposant sur une cuisine centrale fonctionnant en liaison chaude. Celle-ci approvisionne les écoles, les crèches et les centres de loisirs, soit un total de 6 sites comprenant 7 écoles et 2 crèches.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.xmarches.fr/entreprise/detailConsultation.php?key=40794
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.xmarches.fr/entreprise/detailConsultation.php?key=40794
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/09/2026 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.