Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Nienburg: Ryšių infrastruktūra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Nienburg: Ryšių infrastruktūra

  • Paskelbta
    22/11/2017
  • Galutinis terminas
    19/12/2017
  • Skirta
    11/06/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landkreis Nienburg/Weser
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE927 Nienburg (Weser)
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE927 Nienburg (Weser)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
32571000 Ryšių infrastruktūra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
15,957,795.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Ziel der Maßnahme ist es, durch die Gewährung von Investitionsbeihilfen zu ermöglichen, die im Landkreis Nienburg/Weser gelegenen, noch unterversorgten Teilnehmeranschlüsse über ein NGA-Netz zu erschließen.
Das NGA unterversorgte Gebiet SÜD umfasst 3.711 Adressen und weist somit eine Einwohnerdichte von 81 Einwohnern/km2 auf.
Neben 4 989 Privathaushalten und 31 Unternehmen sollen auch 10 institutionelle Nachfrager (Schulen) von der Erschließung der unterversorgten Gebiete mit einer leistungsfähigen Breitbandinfrastruktur angeschlossen werden.
Die gewährten Investitionsbeihilfen sollen zur Erstellung des NGA-Netzes verwendet werden, welches im Eigentum des Unternehmens steht. Der Netzbetreiber erhält hierbei das Recht bzw. übernimmt die Verpflichtung, die entsprechende Breitbandinfrastruktur zu errichten, aktive Komponenten zu installieren, das NGA-Netz in Betrieb zu nehmen und für eine Mindestdauer von 7 Jahren zu betreiben und entsprechende Dienstleistungen und Angebote zu erbringen.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Landkreis Nienburg/Weser
Pašto adresas: Kreishaus am Schloßplatz 1
Vietovė: Nienburg
NUTS kodas: DE927
Pašto kodas: 31582
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Heuking Kühn Lüer Wojtek PartmbB; z. Hd. Frau Rechtsanwältin Christine Grau, Goetheplatz 5-7, 60313 Frankfurt am Main, Deutschland
Pagrindinis adresas: https://www.kreis-ni.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

32571000 - Ryšių infrastruktūra

64000000 - Pašto ir telekomunikacijų paslaugos

64200000 - Telekomunikacijų paslaugos

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
15,957,795.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Northern Access GmbH
Pašto adresas: Beckebohnen 2
Vietovė: Liebenau
Pašto kodas: 31618
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.