Publications Office of the EU
„Koncentruotų pašarų tiekimas – miežiai, avižos, kviečiai, kukurūzai, saulėgrąžos“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

„Koncentruotų pašarų tiekimas – miežiai, avižos, kviečiai, kukurūzai, saulėgrąžos“

  • Skirta
    28/03/2024
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ОБЩИНА ВАРНА
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG331 Варна
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
03114200 Pašarai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
30,000.00 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
330013
Aprašymas

Vykdant užsakymą į Varnos savivaldybę turėtų būti pristatyti koncentruoti pašarai – miežiai, avižos, kviečiai, kukurūzai, saulėgrąžos „ZoPark – SO“ poreikiams.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas

03114200 - Pašarai

03200000 - Javai, bulvės, daržovės, vaisiai ir riešutai

03211000 - Javai

03210000 - Javai ir bulvės

50000000 - Remonto ir priežiūros paslaugos

Award method
най- ниска цена
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
30,000.00 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: МЕЛХРАН ЕООД
Pašto adresas:
Vietovė: гр. Стара Загора
Pašto kodas: 6000
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.