Publications Office of the EU
B-Gentas: Analitinės arba mokslinės programinės įrangos paketai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

B-Gentas: Analitinės arba mokslinės programinės įrangos paketai

  • Paskelbta
    19/05/2012
  • Galutinis terminas
    09/07/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/07/2012
  • Skirta
    05/11/2012
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
UZG - Aankoopdienst
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48461000 Analitinės arba mokslinės programinės įrangos paketai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
225,750.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
UZ Gent Aankoopdienst-EAO/UZG/CA/2011-JVDB/SS/D34110482-F03
Aprašymas

De dienst Pathologische Anatomie van het Universitair Ziekenhuis Gent (UZ Gent) wenst een softwarepakket aan te kopen van het type ‘Laboratorium InformatieManagementSysteem' (LIMS) .
Het voorgestelde systeem dient voldoende garanties te bieden qua flexibiliteit en openheid zodat het kan groeien, afhankelijk van toekomstige specifieke noden eigen aan een universitaire instelling zoals het UZ Gent. Gegevensbeveiliging en integriteit zijn ook belangrijke aspecten. Het softwarepakket moet, al dan niet via maatwerk, kunnen aangepast worden aan bepaalde essentiële behoeften en werkwijzen van het UZ Gent.
Volgende globale verwachtingen worden gesteld t.a.v. het product:
- zeer gebruiksvriendelijk;
- multi-gebruiker (alle gebruikers gelijktijdig);
- aparte test- & productieomgeving (nodige licenties voorzien!);
- uniforme structuur voor alle modules;
- toekennen van autorisaties per gebruiker of groep;
- modulair uitbreidbaar;
- bij voorkeur online helpfunctie beschikbaar;
- alle eindgebruikerschermen en rapporten in het Nederlands;
- voldoende flexibiliteit: parameters per gebruiker of groep configureerbaar;
- ‘logging' van alle ‘transacties' in een historiekbestand (wat gewijzigd?, door wie? , wanneer?);
- uitgebreide rapporteringsmiddelen, enerzijds met standaard rapporten en anderzijds met zelf op te stellen rapporten (kwalitatieve en kwantitatieve rapporten, grafieken, statistische rapporten).
De inschrijver dient een oplossing te voorzien voor het centraal en automatisch versiebeheer van de toepassingssoftware op de werkstations (indien van toepassing). Deze oplossing dient in detail beschreven te worden. In geval van een ‘client/server'-architectuur dient een mechanisme voorzien te zijn waarbij software-updates van de cliënt automatisch getriggerd en uitgevoerd kunnen worden (liefst bij het opstarten van de toepassing), zonder manuele interventie van de gebruiker of ICT-personeel, zelfs indien hiervoor beheerderrechten vereist zijn. Hierbij moet er rekening mee gehouden worden dat de aangemelde gebruikers standaard geen rechten hebben op hun pc om software te kunnen installeren.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/07/2012 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
225,750.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Fresco Automation & IT Consultancy
Pašto adresas: Schippersweg 1
Vietovė: Aalst
Pašto kodas: 9310
Šalis: BEL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.