Publications Office of the EU
Lenkija-Gdanskas: Medicinos reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Gdanskas: Medicinos reikmenys

  • Paskelbta
    19/12/2022
  • Galutinis terminas
    16/01/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/01/2023
  • Skirta
    27/02/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL Polska
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33140000 Medicinos reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,511.71 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
848,862.27 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
42
Pasiūlymo referencinis numeris
40/2022/ZP
Aprašymas

Dostawa drobnego sprzętu medycznego jedn. uż.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku
Nacionalinis registracijos numeris: 5832580921
Pašto adresas: Kartuska 4/6
Vietovė: Gdańsk
NUTS kodas: PL
Pašto kodas: 80-104
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: St. specjalista ds. zamówień publicznych Maciej Jura
Pagrindinis adresas: https://zozmswiagda.ezamawiajacy.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/01/2023 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.