Publications Office of the EU
„Доставка на електрическа енергия от доставчик от последна инстанция (ДПИ) за нуждите на ГДПБЗН и териториалните й звена на територията на областите: Бургас, Кърджали, Пазарджик, Пловдив, Сливен, Смолян, Стара Загора, Хасково и Ямбол” - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Доставка на електрическа енергия от доставчик от последна инстанция (ДПИ) за нуждите на ГДПБЗН и териториалните й звена на територията на областите: Бургас, Кърджали, Пазарджик, Пловдив, Сливен, Смолян, Стара Загора, Хасково и Ямбол”

  • Skirta
    10/04/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) - МВР
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09310000 Elektra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,443,142.20 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
358577
Aprašymas

Прогнозно количество електрическа енергия за 60 месеца е приблизително 14 430 MWh нетна активна електрическа енергия. Прогнозното количество ел. енергия за срока на договора не задължава Възложителя да го потреби, като е възможно и да надвиши посоченото количество. Възложителят заплаща на Изпълнителя само реално потребеното количество електроенергия в обектите по цена на доставчик от последна инстанция утвърдена от Комисията за енергийно и водно регулиране. За срока на действие на договора Възложителят може да включва и/или изключва обекти от обхвата на договора по време на действието му. Стойността на договора за възлагане на обществената поръчка не може да бъде предварително определена, доколкото същата ще бъде обусловена от реално изразходваната от териториалните звена (РДПБЗН) на ГДПБЗН електрическа енергия за срока на договора и действащите към съответния период цени на доставчик от последна инстанция. Прогнозната стойност на поръчката е 3 443 142,30 лв. без ДДС определена по реда на чл.21, ал.8, т.1 от ЗОП . Заплащането на потребената електроенергия се извършва по банков път в срок – 30 дни след получаване на фактурата. Посочената прогнозна стойност на поръчката включва освен цената за доставка на ел. енергия, също и цените за балансиране. В прогнозната стойност не е включена цената за пренос и достъп през/до електроразпределителните мрежи, цената за пренос и достъп през/до електропреносните мрежи, цената за „задължения към обществото”, дължимия акциз и ДДС.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
BVPŽ kodas
Award method
Цена
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,443,142.20 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: ЕВН БЪЛГАРИЯ ЕЛЕКТРОСНАБДЯВАНЕ ЕАД
Pašto adresas:
Vietovė: гр. Пловдив
Pašto kodas: 4000
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.