Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Duisburgas: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Duisburgas: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    22/10/2019
  • Galutinis terminas
    21/11/2019
  • Skirta
    23/07/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Immobilien-Management Duisburg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
110,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
143,615.51 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2019-0488-GS IMD
Aprašymas

Leistungen der Objektplanung am Schulstandort des Gymnasium Elly-Heuss-Knapp, Duisburg.
Sanierung der Fensterflächen und Anpassung einzelner Trinkwasserentnahmestellen gemäß TrinkwV sowie Anpassung von einzelnen Heizflächen samt hydraulischem Abgleich, Herrichtung der NW-Fachräume, Herstellen der erforderlichen technischen Anschlüsse und der räumlichen Gestaltung, Umbau Differenzierungsräume und Inklusion.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYDBYQWY
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
110,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
143,615.51 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: gpe projekt Gesellschaft für Planung & Entwicklung
Pašto adresas:
Vietovė: Meschede
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.