Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Glasgas: Medicinos reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Glasgas: Medicinos reikmenys

  • Skirta
    06/08/2020
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
University of Glasgow
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKM82 Glasgow City
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKM82 Glasgow City
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33140000 Medicinos reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
428,496.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

PPE Ref 6026 — direct award for the provision of integra consumables.
Procurement policy exception complete.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
428,496.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: INTEGRA Biosciences Ltd
Pašto adresas: 2 Rivermead Business Park
Vietovė: Thatcham
Pašto kodas: RG19 4EP
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.