Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Offenburg: Architektūros ir susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Offenburg: Architektūros ir susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    22/01/2021
  • Galutinis terminas
    19/02/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ortenau Klinikum
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE134 Ortenaukreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE134 Ortenaukreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2802/2020_Architekt Ortenau Klinikum, BV Lahr
Aprašymas

Gegenstand der vorliegenden Ausschreibung sind Planungsleistungen (Grundleistungen und besondere Leistungen) nach den Leistungsphasen 2 bis 9 (im Sinne des § 3 HOAI) gem. § 34 Abs. 3 HOAI für die Sanierung und den Teilneubau des Ortenau Klinikums Betriebsstelle Lahr im Rahmen der Agenda 2030.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y9PD8J8
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
0.01 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.