Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Laivų remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Laivų remonto ir priežiūros paslaugos

  • Skirta
    04/07/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES62 Región de Murcia
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50241000 Laivų remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
785,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
785,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
EM22-722
Aprašymas

Actualización completa del sistema de gestión de potencia y maniobra del buque Clara Campoamor.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
785,000.00
Galutinė sutarties vertė
785,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: KONGSBERG MARITIME SPAIN S.L.
Pašto adresas: Partida Atalayes, 20
Vietovė: Villajoyosa
Pašto kodas: 03570
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.