Publications Office of the EU
D-Potsdamas: Fotokopijavimo aparatai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Potsdamas: Fotokopijavimo aparatai

  • Paskelbta
    13/04/2012
  • Galutinis terminas
    24/05/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/05/2012
  • Skirta
    06/08/2012
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Helmholtz-Zentrum Potsdam Deutsches GeoForschungsZentrum GFZ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30121100 Fotokopijavimo aparatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
270,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
10/12-A
Aprašymas

35 A3-Kopierer (aufgeteilt in 3 Leistungsklassen) und 2 A4-Multifunktionsgeräte zur Miete über 5 Jahre inkl. Service ab der ersten Kopie.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/05/2012 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
270,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Konica Minolta Business Solutions Deutschland GmbH
Pašto adresas: Gradestraße 42
Vietovė: Berlin
Pašto kodas: 12347
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.