Publications Office of the EU
Latvija-Ryga: Kariškių uniformos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Ryga: Kariškių uniformos

  • Paskelbta
    08/04/2022
  • Galutinis terminas
    14/09/2022
  • Skirta
    24/01/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Pirkėjo vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
35811300 Kariškių uniformos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,776,239.67 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
VALIC 2022/128/EN-P-KPS
Aprašymas

Formas pusmēteļu (vīriešu un sieviešu) iegāde

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs
Nacionalinis registracijos numeris: 40900035122
Pašto adresas: Biksēres iela 6
Vietovė: Rīga
NUTS kodas: LV00
Pašto kodas: LV-1073
Šalis: LVA
Asmuo ryšiams: Ilze Skrinda
Pagrindinis adresas: http://www.valic.gov.lv
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/74322
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.