Publications Office of the EU
Norvegija-Randaberg: Valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Norvegija-Randaberg: Valymo paslaugos

  • Paskelbta
    31/01/2018
  • Galutinis terminas
    28/02/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/02/2018
  • Skirta
    07/03/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Randaberg kommune
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90910000 Valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,200,000.00 NOK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,476,140.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
18/201
Aprašymas

The framework agreement shall cover the Contracting Authority's need for spring cleaning 6 nurseries and 3 before-and-after-school care premises once a year. In addition, the contract shall cover the need for on-call temporary staff for cleaning services in our entities, primarily for cleaning in health and education premises. The on-call temporary staff under the contract shall only relieve the Contracting Authority's own cleaning personnel when there are unforeseen capacity challenges, e.g., unplanned sickness absence or staff holidays. We also need clearing services and final cleaning of municipal housing.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Randaberg kommune
Nacionalinis registracijos numeris: 934 945 514
Pašto adresas: Postboks 40
Vietovė: Randaberg
NUTS kodas: NO043
Pašto kodas: 4096
Šalis: NOR
Asmuo ryšiams: Linda B. Joa
Pagrindinis adresas: www.randaberg.kommune.no
Elektroniniu būdu naudojant:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=203219&B=KGVLIGHT
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/02/2018 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
3,200,000.00 NOK
Galutinė sutarties vertė
2,476,140.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: R and K Service AS
Pašto adresas: Kvalebergveien 21
Vietovė: Stavanger
Pašto kodas: 4016
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.