Publications Office of the EU
Namn- och yrkesbrickor - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Namn- och yrkesbrickor

  • Paskelbta
    15/01/2024
  • Galutinis terminas
    12/02/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/02/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Region Östergötland
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44423450 Iškabos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,400,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
UC-2023-549
Aprašymas

Region Östergötland har ett behov av namn- och yrkesbrickor för anställda.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5739&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5739&GoTo=Tender
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/02/2024 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.