Publications Office of the EU
Suomija-Turku: Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Suomija-Turku: Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos

  • Paskelbta
    11/05/2016
  • Galutinis terminas
    20/06/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/06/2016
  • Skirta
    17/08/2016
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Turun kaupunki
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI1C Etelä-Suomi
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,900,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
10,400,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

31.12.2018 päättyvälle sopimuskaudelle ruokapalveluhenkilöstön työvoimavuokrauspalvelujen hankinta.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tarjouspalvelu.fi/turku/?id=56456&tpk=203d917d-eaf8-4f16-a4a3-28b93641731f
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/06/2016 14:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,900,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
10,400,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Opteam Lounais-Suomi Oy
Pašto adresas:
Vietovė: Turku
Pašto kodas:
Šalis: FIN

Vietovė: VMP Varamiespalvelut Bework Oy
Pašto adresas:
Vietovė: Helsinki
Pašto kodas:
Šalis: FIN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.