Publications Office of the EU
Ispanija-Barselona: Su kompiuteriais susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Barselona: Su kompiuteriais susijusios paslaugos

  • Pranešta
    17/01/2024
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    01/03/2024
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Neaktyvi
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
DIPUTACIÓN DE BARCELONA / CONSORCIO DE LAS ATARAZANAS REALES Y MUSEO MARITIMO DE BARCELONA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72500000 Su kompiuteriais susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
384,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Servícios de informática

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: DIPUTACIÓN DE BARCELONA / CONSORCIO DE LAS ATARAZANAS REALES Y MUSEO MARITIMO DE BARCELONA
Nacionalinis registracijos numeris: P0800000B
Pašto adresas: C/ Londres, 55, 5ª planta
Vietovė: Barcelona
NUTS kodas: ES511
Pašto kodas: 08036
Šalis: ESP
Pagrindinis adresas: http://www.diba.cat
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
384,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.