Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Gengenbach: Plieniniai konstrukciniai elementai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Gengenbach: Plieniniai konstrukciniai elementai

  • Paskelbta
    28/02/2023
  • Galutinis terminas
    27/03/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    27/03/2023
  • Skirta
    14/04/2023
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Gengenbach
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE134 Ortenaukreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE134 Ortenaukreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45223210 Plieniniai konstrukciniai elementai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
37,659.46 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
358-Erw. MSG - Schlosser Stahltreppe
Aprašymas

Schlosserarbeiten - Stahltreppenanlage

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Gengenbach
Pašto adresas: Victor-Kretz-Straße 2
Vietovė: Gengenbach
NUTS kodas: DE134
Pašto kodas: 77723
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Bauamt
Pagrindinis adresas: www.stadt-gengenbach.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/03/2023 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
37,659.46 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Josef Bross GmbH
Pašto adresas: Flößerstr. 26
Vietovė: Gengenbach
Pašto kodas: 77723
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.