Publications Office of the EU
Rumunija-Deva: Kelių priežiūros darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunija-Deva: Kelių priežiūros darbai

  • Paskelbta
    26/02/2019
  • Galutinis terminas
    25/03/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/03/2019
  • Skirta
    06/07/2020
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Regia Națională a Pădurilor – Romsilva RA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO423 Hunedoara
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO423 Hunedoara
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233141 Kelių priežiūros darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,264,451.05 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
76,656,603.59 RON
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
11
Pasiūlymo referencinis numeris
Nr. 10992 din 15.02.2019
Aprašymas

Se achiziţionează: lucrari de intretinere si reparare a drumurilor auto forestiere administrate de DS Hunedoara pentru cele 11 ocoale silvice din cadrul DS Hunedoara, conform caietului de sarcini.
Se pot solicita clarificari privind documentatia de atribuire inainte de data-limita de depunere a ofertelor, astfel: cel tarziu in a 15-a zi inainte de termenul-limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari, astfel: in a 10-a zi inainte de termenul-limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Regia Națională a Pădurilor — Romsilva R.A.
Nacionalinis registracijos numeris: RO1590120
Pašto adresas: Direcția Silvică Hunedoara, Str. Mihai Viteazu nr. 10, județul Hunedoara
Vietovė: Deva
NUTS kodas: RO423
Pašto kodas: 330091
Šalis: ROU
Asmuo ryšiams: Gorun Gabriel
Pagrindinis adresas: www.rosilva.ro
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/03/2019 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.