Publications Office of the EU
Čekija-Hradec Králové: Inžinerijos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Hradec Králové: Inžinerijos paslaugos

  • Paskelbta
    06/10/2017
  • Galutinis terminas
    13/11/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/11/2017
  • Skirta
    14/02/2018
  • Šiandien
    07/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Královéhradecký kraj
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71300000 Inžinerijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
19,500,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
10,950,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a poskytnutí souvisejících služeb při realizaci stavby dle projektových dokumentací s názvem „Modernizace a dostavba Oblastní nemocnice Náchod, a.s. – I. Etapa“ a „Příprava území pro uložení zeminy, opěrná stěna a oplocení, horní nemocnice Náchod“.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Královéhradecký kraj
Nacionalinis registracijos numeris: 70889546
Pašto adresas: Pivovarské náměstí 1245
Vietovė: Hradec Králové
NUTS kodas: CZ052
Pašto kodas: 500 03
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: JUDr. Jana Blezzardová
Pagrindinis adresas: http://www.kr-kralovehradecky.cz/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/11/2017 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
19,500,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
10,950,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Sudop Praha a.s.
Pašto adresas: Olšanská 2643/1a
Vietovė: Praha 3
Pašto kodas: 130 80
Šalis: CZE

Vietovė: Ekologický rozvoj a výstavba s.r.o.
Pašto adresas: nám. Československé armády 37
Vietovė: Jaroměř
Pašto kodas: 551 01
Šalis: CZE

Vietovė: Realstav MB spol. s r.o.
Pašto adresas: Klaudiánova 124/7
Vietovė: Mladá Boleslav
Pašto kodas: 293 01
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.