Publications Office of the EU
Austrija-Tulln: Kelių dangos žymėjimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Tulln: Kelių dangos žymėjimo darbai

  • Skirta
    06/05/2014
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233221 Kelių dangos žymėjimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,961,371.84
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,443,474.51 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
BOM 2014-2015 STBA2 VI003
Aprašymas

Durchführung von Bodenmarkierungsarbeiten für die Jahre 2014-2015 mit der Option der Verlängerung von 2 x 1 Jahr.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,961,371.84
Galutinė sutarties vertė
2,443,474.51 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: BG SWARCO-HEOSCONT GmbH/Ing. O. Richter & CO GmbH
Pašto adresas: Münchendorfer Straße 33
Vietovė: Guntramsdorf
Pašto kodas: 2353
Šalis: AUT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.