Publications Office of the EU
Kemikalier - Fällningskemikalie, aluminiumbaserat för reningsverken - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kemikalier - Fällningskemikalie, aluminiumbaserat för reningsverken

  • Paskelbta
    21/05/2024
  • Galutinis terminas
    14/06/2024
  • Skirta
    09/07/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Värnamo kommun
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
24000000 Chemijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,300,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,500,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Avtalet omfattar successiva leveranser av Fällningskemikalie, aluminiumbaserat till Reningsverken i Värnamo kommun.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
allowed
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
2,300,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
3,500,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Feralco Nordic AB
Pašto adresas:
Vietovė: Sölvesborg
Pašto kodas: 29435
Šalis:
Vietovė: Kemira Oyj
Pašto adresas:
Vietovė: Helsingfors
Pašto kodas: 00180
Šalis:
Vietovė: Feralco Nordic AB
Pašto adresas:
Vietovė: Sölvesborg
Pašto kodas: 29435
Šalis:
Vietovė: Kemira Oyj
Pašto adresas:
Vietovė: Helsingfors
Pašto kodas: 00180
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.