Publications Office of the EU
Buvusios Federalinės augalų veislių tarnybos pertvarkymas ir pertvarkymas į administracinį pastatą. Grindų danga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Buvusios Federalinės augalų veislių tarnybos pertvarkymas ir pertvarkymas į administracinį pastatą. Grindų danga

  • Paskelbta
    11/04/2024
  • Galutinis terminas
    13/05/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/05/2024
  • Skirta
    26/11/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Bamberg / Zentrale Beschaffungs- und Vergabestelle im Auftrag von Bamberg Service/Abt. Grünanlagen und Friedhöfe
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE241 Bamberg, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45432110 Grindų klojimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
6A-BS/G-009/2024
Aprašymas

Esami paviršiai atitinkamai pritaikomi ir perdažomi, grindų dangos atnaujinamos arba perdirbamos išlaikant lygintuvus. Sanitarinėse zonose atnaujinamos visos sienų ir grindų plytelės.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/7af69ff5-c5cd-4aee-8d60-cc3fae33a8fe
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/7af69ff5-c5cd-4aee-8d60-cc3fae33a8fe
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/05/2024 13:30
Award method
Preiskriterium
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Lohse GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Nürnberg
Pašto kodas: 90408
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.