Publications Office of the EU
Dostawa papieru do drukowania oraz kartonów - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa papieru do drukowania oraz kartonów

  • Paskelbta
    16/04/2025
  • Galutinis terminas
    19/05/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/05/2025
  • Skirta
    23/07/2025
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
2. Regionalna Baza Logistyczna
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30197630 Popierius spausdintuvams
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
749,489.94 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
9
Pasiūlymo referencinis numeris
D/49/2025
Aprašymas

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa papieru do drukowania oraz kartonów z podziałem na 9 części (zadań) w ilościach wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia- załącznik nr 1 do SWZ 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr .1. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość podstawową, natomiast realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w dokumentacji postepowania, nie później jednak niż do 30.09.2025r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/05/2025 08:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.