Publications Office of the EU
Ispanija-Gerona: Bitumas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Ispanija-Gerona: Bitumas

  • Paskelbta
    05/01/2018
  • Galutinis terminas
    12/02/2018
  • Skirta
    10/05/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Diputació de Girona
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES512 Girona
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES512 Girona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44113610 Bitumas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
649,600.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
324,800.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2017/7512
Aprašymas

Compra de betún para las brigadas de conservación de las carreteras de la Diputación de Girona, para abastecerlas a fin y efecto de poder llevar a cabo las tareas de asfaltado y conservación de las carreteras de la red de la Diputación de Girona que tienen encomendadas y le son propias, así como la asistencia a los municipios en el asfaltado superficial de los caminos.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
649,600.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
324,800.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Probisa Productos Bituminosos, S. L. U.
Pašto adresas:
Vietovė: Madrid
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.