Publications Office of the EU
Lenkija-Zielona Góra: Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Zielona Góra: Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    14/02/2022
  • Galutinis terminas
    01/04/2022
  • Skirta
    22/04/2022
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL43 Lubuskie
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50222000 Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
321,600.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
381,000.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
Zg.240.1694.2021
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany kół monoblokowych oraz tarcz hamulcowych w spalinowym zespole trakcyjnym SA139-005.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Pašto adresas: ul. Ułańska 3, 65-033 Zielona Góra
Vietovė: Zielona Góra
NUTS kodas: PL43
Pašto kodas: PL65-033
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Iwona Basista
Pagrindinis adresas: https://polregio.eb2b.com.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
321,600.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
381,000.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Serwis Pojazdów Szynowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Pašto adresas: ul. Szczecińska 15-19, 86-065 Lisi Ogon
Vietovė: Lisi Ogon
Pašto kodas: 86-065
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.