Publications Office of the EU
Čekija-Ostrava: Asmeniniai kompiuteriai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Ostrava: Asmeniniai kompiuteriai

  • Pranešta
    15/09/2012
  • Paskelbta
    10/12/2014
  • Galutinis terminas
    29/12/2014
  • Atšaukta
    12/02/2015
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30213000 Asmeniniai kompiuteriai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
799,931.00
Pasiūlymo referencinis numeris
CIS/DNS/ICT
Aprašymas

Dodávka standardního ICT vybavení dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
799,931.00
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.