Publications Office of the EU
Belgija-Briuselis: „Tiksliniai tyrimai dėl pagrindinių darbo standartų taikymo“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Belgija-Briuselis: „Tiksliniai tyrimai dėl pagrindinių darbo standartų taikymo“

  • Skirta
    25/04/2016
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
75111000 Vykdomosios ir įstatymų leidybos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
149,992.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
VT/2015/042.
Aprašymas

Tyrimo, kuriuo vertinamas Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) pagrindinių darbo standartų taikymas teisėje ir praktikoje, teikimas šiose pasirinktose trečiosiose šalyse: Gruzijoje, Gvatemaloje, Kolumbijoje ir Pakistane. Tyrimas turėtų padėti Europos Komisijai, EIVT ir atitinkamoms ES delegacijoms stebint darbo standartus, susijusius su ES bendrąja prekybos lengvatų sistema plius (GSP+) ir ES laisvosios prekybos ir investicijų susitarimų tvariosios plėtros nuostatomis. Juo taip pat turėtų būti pateikiamos gairės, kaip ES savo veiksmais gali padėti spręsti galimus taikymo trūkumus.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
149,992.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Ergon Associates Limited
Pašto adresas: 8 Coldbath Square, Garden Floor
Vietovė: London
Pašto kodas: EC1R 5HL
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.