Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Ispanija-Madridas: Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos

  • Paskelbta
    07/03/2019
  • Galutinis terminas
    05/04/2019
  • Skirta
    06/06/2019
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98000000 Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
400,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
100,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
EM19-581
Aprašymas

Servicios de una sociedad de clasificación de 4 buques, así como el complejo de buceo en saturación.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Nacionalinis registracijos numeris: Q2867021D
Pašto adresas: C/ Fruela, 3
Vietovė: Madrid
NUTS kodas: ES300
Pašto kodas: 28011
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Pagrindinis adresas: http://www.salvamentomaritimo.es/conocenos/nuestra-empresa/perfil-contratante
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
400,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
100,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Bureau Veritas Iberia, S. L.
Pašto adresas: C/ Valportillo Primera, 22-24, edificio Caoba, polígono industrial La Granja
Vietovė: Alcobendas
Pašto kodas: 28108
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.