Publications Office of the EU
NH90-HELIKOPTERIN RTM322-MOOTTORIA KOSKEVA PUITESOPIMUS - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

NH90-HELIKOPTERIN RTM322-MOOTTORIA KOSKEVA PUITESOPIMUS

  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Puolustusvoimien logistiikkalaitos
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: anyw-eea
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50210000 Remonto, priežiūros ir kitos paslaugos, susijusios su orlaiviais ir kitais įrenginiais
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
14,500,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
32672/2026
Aprašymas

NH90-kuljetushelikopterin RTM322-moottorin huoltoja, varaosia ja laitteita koskeva puitesopimus 31.12.2032 saakka.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Kiinteä hinta
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
14,500,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.