Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Durham: Reometrai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Durham: Reometrai

  • Paskelbta
    12/11/2019
  • Galutinis terminas
    22/11/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/11/2019
  • Skirta
    28/11/2019
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
University of Durham
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKC1 Tees Valley and Durham
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKC1 Tees Valley and Durham
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38428000 Reometrai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
250,000.00 GBP
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
250,000.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
OJEU19 -015
Aprašymas

The Department of Earth Sciences at Durham University has a requirement to purchase rheometer equipment and accessories, this equipment is required to perform rheometry at high temperature and pressure on geomaterials, such as magma and drilling muds. Temperatures up to 1400 °C and pressures up to 100 MPa are required, though not necessarily at the same time. It is expected that it may not be possible to satisfy all requirements with a single rheometer, in which case the bid should comprise a suite of instruments that, together, can satisfy the requirements.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://events.transaxions.com/service.aspx?event=6807
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/11/2019 12:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

38428000 - Reometrai

45000000 - Statybos darbai

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
250,000.00 GBP
Galutinė sutarties vertė
250,000.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Anton Paar Ltd
Pašto adresas: Unit F, The Courtyard
Vietovė: St Albans
Pašto kodas: AL4 0LA
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.