Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Kapitalinio remonto ir atnaujinimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Čekija-Praha: Kapitalinio remonto ir atnaujinimo darbai

  • Paskelbta
    30/03/2018
  • Galutinis terminas
    09/05/2018
  • Atšaukta
    15/05/2018
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45453000 Kapitalinio remonto ir atnaujinimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
29,958,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
IPVZ/1000/11/2018
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací ke snížení energetické náročnosti Hotelu ILF - sanace a zateplení obálky objektu. Technické podmínky stavby jsou stanoveny v projektové dokumentaci stavby, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví
Nacionalinis registracijos numeris: 00023841
Pašto adresas: Ruská 2412/85
Vietovė: Praha 10
NUTS kodas: CZ010
Pašto kodas: 10000
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Mgr. Tomáš Havlák
Pagrindinis adresas: http://www.ipvz.cz
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
29,958,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.