Publications Office of the EU
Austrija-Viena: Aktuarijų paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Viena: Aktuarijų paslaugos

  • Paskelbta
    05/10/2021
  • Galutinis terminas
    04/11/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/11/2021
  • Skirta
    16/12/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Oesterreichische Nationalbank - Abteilung EVM
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT Österreich
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT Österreich
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66519600 Aktuarijų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
393,848.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
382,200.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2021-2453
Aprašymas

Die Oesterreichische Nationalbank sucht im Rahmen dieses Vergabeverfahrens ein Unternehmen, welches Leistungen im versicherungsmathematischen Bereich erbringt, versicherungsmathematische Gutachten erstellt und Berechnungen bestimmter Rückstellungen im Personalbereich durchführt.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://evergabe.at
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/11/2021 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
393,848.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
382,200.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Valida Consulting GesmbH
Pašto adresas: Mooslackengasse 12
Vietovė: Wien
Pašto kodas: 1190
Šalis: AUT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.