Publications Office of the EU
Softwareentwicklungsplattform für die Entwicklung nativer mobiler Applikationen 2025 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Softwareentwicklungsplattform für die Entwicklung nativer mobiler Applikationen 2025

  • Paskelbta
    18/02/2025
  • Galutinis terminas
    10/03/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/03/2025
  • Skirta
    14/07/2025
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ekom21 - KGRZ Hessen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
-1.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
ekom21-2025-0001
Aprašymas

Die ekom21 - Kommunales Gebietsrechenzentrum Hessen ist eine Körperschaft des öffentlichen Rechts nach dem Hessischen Datenverarbeitungsverbundgesetz (DV-VerbundG). Sie ist zentraler IT-Dienstleister für die hessischen Kommunen und ihre Einrichtungen. Von den Standorten in Gießen, Darmstadt und Kassel versorgt sie Ihre Endkunden umfassend mit modernen Informations- und Kommunikationsdienstleistungen (IuK) aller Art. Das Ziel dieser Ausschreibung ist die Beschaffung einer Low-Code-Softwareentwicklungsplattform zur Entwicklung verschiedener nativer Apps für den kommunalen Raum. Die Apps sollen den Bürgern den digitalen Zugang zu ihrer Kommune erleichtern.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.had.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.had.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/03/2025 10:15
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Anforderungsliste
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
-1.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Fabrik19 GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Gießen
Pašto kodas: 35390
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.