Publications Office of the EU
Lenkija-Lublin: Mikroskopai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Lublin: Mikroskopai

  • Paskelbta
    03/12/2013
  • Galutinis terminas
    15/01/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/01/2014
  • Skirta
    27/01/2014
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL814 Lubelski
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38510000 Mikroskopai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,727,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,490,000.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
PN/15-2013/POIŚ
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu LEEM dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS w Lublinie w ramach projektu „Rozwój i modernizacja bazy dydaktyczno-naukowej na kierunkach priorytetowych UMCS”.
Umowa o dofinansowanie nr UDA-POIS.13.01-045/08-00 zawarta w dniu 30.1.2012 r.
Projekt ,,Rozwój i modernizacja bazy dydaktyczno-naukowej na kierunkach priorytetowych UMCS ”POIS.13.01.00-00-045/08 realizowany w ramach działania 13.1 Infrastruktura Szkolnictwa Wyższego Priorytet XIII Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2007–2013.
Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę pełnej gwarancji na przedmiot umowy na okres minimum 12 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru.
Wykonawca zapewni bezpłatny serwis gwarancyjny oraz co najmniej 5 – letni serwis pogwarancyjny.
Dokładne warunki serwisowania zawarte są w załączniku nr 1 do SIWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załączniku nr 7 do SIWZ – „Wzór umowy”.
Zamawiający wymaga instalacji mikroskopu w laboratorium UMCS oraz pierwszego uruchomienia z demonstracją deklarowanych możliwości (przeszkolenia).
Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2013r., nieużywany w jakimkolwiek laboratorium oraz nieeksponowany na konferencjach lub imprezach targowych oraz musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia.
Dostawa obejmuje transport, rozpakowanie, instalację, kalibrację w tym podłączenie do istniejących mediów(np. instalacji wodnokanalizacyjnej, elektrycznej i wentylacyjnej) wraz z niezbędnymi elementami łączącymi,sprawdzenie poprzez wykonanie wymaganych prób i pomiarów, uruchomienie oraz przeprowadzenie pełnego szkolenia personelu Zamawiającego (jeżeli takie zostało przewidziane) na miejscu u użytkownika w zakresie obsługi i bezpieczeństwa użytkowania dostarczonego przedmiotu umowy i przekazanie do użytku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty został w Załączniku nr 1 do SIWZ.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/01/2014 12:15
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
4,727,000.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
4,490,000.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Elmitec Elektronenmikroskopie GmbH
Pašto adresas: Albrecht-von-Groddeck-Str.3
Vietovė: Clausthal-Zellerfeld
Pašto kodas: 38678
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.