Publications Office of the EU
Ispanija-Torrejón de Ardoz: Saugojimo ir sandėliavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Ispanija-Torrejón de Ardoz: Saugojimo ir sandėliavimo paslaugos

  • Paskelbta
    13/03/2013
  • Galutinis terminas
    22/04/2013
  • Skirta
    24/05/2013
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES España
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
63120000 Saugojimo ir sandėliavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
485,166.94 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
255,723.53 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
4220013000100
Aprašymas

Servicios de Apoyo a la Gestión Logística del Cloin.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Sección Contratación Sea 22
Pašto adresas: ctra. Nacional II Kilómetro 22,800
Vietovė: Torrejón
Pašto kodas: 28850
Šalis: ESP
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
485,166.94 EUR
Galutinė sutarties vertė
255,723.53 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Servicios Logísticos Integrados SLI, S.A.
Pašto adresas:
Vietovė:
Pašto kodas:
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.