Publications Office of the EU
Prancūzija-Saint-Thibéry: Geriamasis vanduo - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Saint-Thibéry: Geriamasis vanduo

  • Paskelbta
    05/05/2023
  • Galutinis terminas
    05/06/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/06/2023
  • Skirta
    03/07/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
communaute d aggl herault mediterranee
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRJ13 Hérault
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRJ13 Hérault
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
41110000 Geriamasis vanduo
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
540,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
540,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2023fcs0028
Aprašymas

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Le contrat est susceptible d'être reconduit dans les conditions du cahier des charges.Les prestations sont réglées par des prix unitaires.Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://agglo-heraultmediterranee.marches-publics.info
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/06/2023 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
540,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
540,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: lamberton
Pašto adresas: rue Saint Victor
Vietovė: Villeneuve-les-Beziers
Pašto kodas: 34070
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.