Publications Office of the EU
Lenkija-Lublin: Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Lublin: Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai

  • Paskelbta
    28/10/2022
  • Galutinis terminas
    09/12/2022
  • Atšaukta
    24/02/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL814 Lubelski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,766,452.87 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
19
Pasiūlymo referencinis numeris
COZL/DZP/AK/3411/PN-121/22
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa jednorazowego sprzętu na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL. Zamówienie zostało podzielone na 19 części.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Nacionalinis registracijos numeris: PL
Pašto adresas: ul. Dr K. Jaczewskiego 7
Vietovė: Lublin
NUTS kodas: PL814
Pašto kodas: 20-090
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Anna Kwiatkowska
Pagrindinis adresas: www.cozl.eu
Elektroniniu būdu naudojant:
https://platformazakupowa.pl/pn/cozl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.