Publications Office of the EU
Nauja vaikų ligoninė (EKiZ) ir Wirtschaftshof - Klinikum Nürnberg Süd - AWT liftai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Nauja vaikų ligoninė (EKiZ) ir Wirtschaftshof - Klinikum Nürnberg Süd - AWT liftai

  • Paskelbta
    09/03/2026
  • Galutinis terminas
    07/04/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/04/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Klinikum Nürnberg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45215100 Su sveikatos apsauga susijusių pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
501.01
Aprašymas

Autom. Krovinių vežimo sistema, įskaitant AWT pakėlimo sistemas

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/74739a0d-d67e-41d1-81d1-e2a2b2de5ef4
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/74739a0d-d67e-41d1-81d1-e2a2b2de5ef4
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/04/2026 10:00
Award method
Preiskriterium
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.